Розпочалося голосування за відеороботи конкурсу «Будь помітним на дорозі»

Шановні учасники всеукраїнського конкурсу відеоробіт «Будь помітним на дорозі»!

Прийом робіт на конкурс завершено!

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти та науки України, Моторним (транспортним) страховим бюро України як організатори конкурсу ще раз щиро дякують кожному з вас за неймовірні роботи, за вашу активну участь та небайдужість до теми безпеки на дорозі та важливості використання світлоповертальних елементів.

Усі ваші схвалені творчі роботи ми розмістили на нашій платформі конкурсу https://dopomogadtp.com/ua/vseukrainskyj-konkurs-videorobit-bud-pomitnym-na-dorozi-2/ і вони перебувають у вільному для перегляду доступі.

Наразі над ними розпочинає роботу професійна команда журі, до складу якої увійдуть представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства інфраструктури України, Державної служби України з безпеки на транспорті, патрульної та ювенальної поліції України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України, низки зацікавлених комерційних організацій та ЗМІ.  Саме вони і визначать трійку переможців конкурсу (І, ІІ та ІІІ місця), враховуючи дотримання учасниками умов конкурсу та відповідності критеріям, визначених у Положенні про конкурс.

Паралельно,  із 26 квітня по 02 травня 2021 року ми відкриваємо НЕЗАЛЕЖНЕ ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННЯ за відеороботи конкурсу!  Це означає, що кожен бажаючий має змогу зайти на платформу та проголосувати за них. Робота, що набере найбільшу кількість «лайків», претендуватиме на окремий диплом та приз глядацьких симпатій. Тож тепер ви маєте можливість розповісти про ваші роботи усім знайомим та закликати голосувати за них.

Зверніть увагу! Проголосувати за роботу можна лише разово з однієї IP-адреси.  Результати онлайн-голосування НЕ ВПЛИВАЮТЬ на висновки журі, а можуть лише співпасти з ними.

Підведення підсумків конкурсу та оголошення переможців відбудеться 18 травня 2021 року у форматі ОНЛАЙН. Трансляція відбуватиметься на нашому YouTube-каналі  «Безпечна країна» https://www.youtube.com/channel/Безпечнакраїна Початок об 11.00 год. Підпишіться на канал вже сьогодні та натисніть дзвіночок, щоб вчасно отримувати сповіщення.

Бажаємо усім успіхів та, звичайно ж, перемоги!