Розпочато прийом робіт на VI Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна»

Дорогі друзі!

З 15 травня 2023 року ми розпочинаємо прийом ваших фото- та відеоробіт в рамках VІ Всеукраїнського конкурсу серед дітей та молоді  «Безпечна країна», організаторами якого є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України  та Моторним (транспортним) страховим бюро України.

 

Як і щороку, конкурс має на меті привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді. А також формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».

 

У цьому році на конкурс організаторами винесено такі теми:

 

  • Молодь за безпеку дорожнього рухубезпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело-, електротранспорту; правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті;
  • Безпека життєдіяльності: знаємо та діємопрактичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим;
  • Моя безпечна країна: майбутнєвільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього – лише І місце, спецприз.

 

Фото- та/або відео робота на обрану тему має виглядати як соціальна реклама, спрямована на пропаганду толерантної та безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого травматизму, дотримання правил дорожнього руху, зокрема, безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело-, електротранспорту, використання захисних шоломів при їзді на мотоциклах і велосипедах, ременів безпеки та дитячих крісел в автомобілях, правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті; носіння світлоповертальних елементів;, практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, володіння навичками надання домедичної допомоги та інших аспектів, пов’язаних з безпекою дітей та молоді.

 

До участі в конкурсі традиційно запрошуються учні та вихованці закладів освіти без вікових обмежень. Діти до 14 років за наявності згоди батьків/опікунів.

Прийом робіт триватиме до  13 жовтня 2023 року, з підведенням підсумків у листопаді 2023 року під час ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Переможці будуть відзначені чудовими призами та подарунками, а їх роботи можуть претендувати на статус соціальної реклами для трансляції у ЗМІ.

Детально ознайомитися з усіма умовами конкурсу та вимогами до конкурсних робіт можна у розділі Конкурс

Також, нагадаємо, ми маємо YouTube-канал «Безпечна країна», де можна ознайомитися з кращими конкурсними роботами попередніх років, подивитися трансляції нагороджень, та бути в курсі інших наших цікавих відеоновинок.

 

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Бажаємо натхнення та креативу!