Соціальні ролики національного проєкту «Безпечна країна» транслюють у громадах України

Соціальні ролики переможців Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна» погодились транслювати низка територіальних громад України.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» висловлює щиру подяку тим міським, селищним та сільським громадам країни, військовим адміністраціям, закладам освіти, іншим органам державної влади та відомствам, які долучилися до національного проєкту «Безпечна країна» з популяризації правил дорожнього руху, носіння світлоповертальних елементів у темний час доби, надання домедичної допомоги та іншого соціально значущого контенту.

 

Зокрема, до поширення соціальної реклами, яку в рамках проєкту створювала наша молодь, долучилися Департамент суспільних комунікацій та Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації, , Відділ ювенальної превенції ГУ НП в Харківській області,  Харківська, Житомирська, Тернопільська, Миколаївська, Одеська, Хмельницька, Дніпропетровська та Сумська, Вінницька, Полтавська,  обласні державні адміністрації, а також Кам’янець-Подільська, Хмельницька районні адміністрації Хмельницької області та Роздільнянська районна державна адміністрація Одеської області.

 

Також висловлюємо подяку усім територіальним громадам країни, які підтримали проєкт «Безпечна країна». Серед них –  Хмельницька міська рада, Вінницька міська рада, Гайсинська та Могилів-Подільська міські ради Вінницької області; Обухівська, Богуславська, Бородянська, Українська, Ржищівська, Калинівська громади Київської області; Перещепинська, П’ятихатська, Зеленодольська, Покровська, Верхівцівська, Кам’янська, Криворіжська міські ради Дніпропетровської області; Роменська міська рада Сумської області; Мереф’янська, Малоданилівська громади Харківської області; Виноградівська міськрада Закарпатської області; Калуська міська рада Івано-Франківської області; Ходорівська міська рада Львівської області; Маневицька селищна рада та Ковельська міська рада Волинської області; Чорноморська міська громада Одеської області.

 

Нагадаємо, фото- та відеороботи було створено в рамках Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна», який проводиться в Україні вже п’ятий рік поспіль. Кращі роботи переможців конкурсу отримали статус соціальної реклами за висновком Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України.

Запрошуємо обласні військові адміністрації та територіальні громади країни долучитися до національного проєкту «Безпечна країна» та поширити соціальні відеоролики на своїх офіційних сайтах, соцмережах, а також у засобах масової інформації, транспорті, зовнішній рекламі, громадських місцях, вокзалах, при центрах освіти та культури тощо.