Стали відомі переможці конкурсу відеоробіт «Будь помітним на дорозі»

18 травня 2021 року відбулося підведення підсумків всеукраїнського конкурсу відеоробіт серед учнів та студентів «Будь помітним на дорозі», присвячених тематиці використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі.

Ініціатором його проведення, нагадаємо, став Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Моторного (транспортного) страхового бюро України. Конкурс проходив у рамках національного проєкту «Безпечна країна».

За менш як два місяці організатори конкурсу отримали трохи більше 100 відеороликів, метою яких було продемонструвати позитивний приклад використання дітьми та молоддю світлоповертальних елементів – жилетів, ременів, браслетів, підвісок, брелків, стрічок тощо на одязі або на засобах пересування; привернути уваги громадськості до важливості носіння світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі.

За результатами голосування журі, до складу якого увійшли представники Комітету Верховної ради України з питань транспорту та інфраструктури, Міносвіти України, Міністерства інфраструктури України, Державної служби України з безпеки на транспорті, підрозділів патрульної та ювенальної поліції України, Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту МОЗ України, компанії «БІКО», Українського центру безпеки дорожнього руху та інших, почесні призові місця конкурсу посіли такі роботи:

І МІСЦЕ – відеоробота «SHINE BRIGHT – СВІТИСЬ ЯСКРАВО» учнів 3В класу  Снятинського ліцею «Інтелект» Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області (класний керівник – Таратова Анна Іванівна);

ІІ МІСЦЕ  розділили між собою учні двох 3-х класів Рівненської гуманітарної гімназії: 3Д класу із роботою «Будь помітним на дорозі» (класний керівник – Курач Ольга Олексіївна) та 3Б класу із відеороликом «Відбивати світло МОДНО!»;

ІІІ МІСЦЕ також дісталося двом колективам учасників: колективу учнів Опорного закладу «Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Полтавського р-ну Полтавської області із роботою  “Безпечна дорога додому» (куратор вчитель основ здоров’я – Соколова Каріна Ігорівна) та учням  4А класу Початкової школи ім. Софії Русової Івано-Франківської міської ради із роботою «Друже, ти жилет вбирай».

Також перемогу в окремій номінації конкурсу «Незалежне онлайн-голосування» здобула відеоробота учнів ЗОШ №101 Шевченківського району міста Києва «Тепер і ми помітні на дорозі» – за найбільшу кількість відданих їй голосів глядацьких симпатій – 3134.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» як ініціатор конкурсу вирішив відзначити також окремими спецпризами декілька робіт, які сподобалися журі, але не набрали достатньої кількості голосів. Це зокрема, такі:
  • «Той, хто поспішає» – відеоробота студентів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Андрія Хорошуна та Іллі Переути;
  • «Cтань помітним!» – анімаційне відео учнів 10 класу Прибужанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Прибужанівської ОТГ Вознесенського району Миколаївської області;
  • «Знай! Пам’ятай! Виконуй» – робота вихованців старшої групи Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко» Сватівської міської ради Луганської області (керівник – Зайцева Надія Олександрівна).
Переглянути трансляцію оголошення переможців та їхні роботи можна на YouTube-каналі «Безпечна країна».

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міносвіти України, МТСБУ та усіма членами журі щиро вітає зазначені колективи із заслуженою перемогою! Дипломи та комплекти яскравих світлоповертальних елементів відправляться до навчальних закладів-переможців вже найближчими днями.

Організатори конкурсу висловлюють вдячність абсолютно усім колективам та їх наставникам, хто надіслав свої роботи на цей конкурс. За активну участь та небайдужість до теми кожен із них отримає Сертифікат учасників конкурсу та знижку на придбання світлоповертальної продукції від партнерів Фонду – Українського центру безпеки дорожнього руху.

Зверніть увагу! Тим, хто зацікавився темою носіння світлоповертальних елементів та ще не до кінця вичерпав свій творчий потенціал, радимо продовжувати знімати креативні фото та відео на цю важливу тему. Адже із 17 травня в Україні стартував щорічний всеукраїнський конкурс фото-та відеоробіт «Безпечна країна», куди внесена і ця тема. Конкурс триватиме до жовтня поточного року із підведенням підсумків у листопаді. Усім бажаємо творчих успіхів, натхнення та безпечних доріг!