Стартувало онлайн-голосування за фото-та відеороботи конкурсу «Безпечна країна» 2022

21 жовтня оргкомітет всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна» завершив прийом фото-та відеоробіт  від учасників. Відсьогодні, 24 жовтня, розпочалося незалежне онлайн-голосування, участь у якому може взяти кожен охочий.

Організаційний комітет висловлює щиру вдячність усім тим, хто надіслав свої роботи на конкурс фото-та відео робіт «Безпечна країна», який традиційно проводить Міжнародний Благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»  спільно з Міністерством освіти і науки України та Моторним (транспортним) страховим бюро України.

 

Протягом п’яти років наш конкурс надихає українських дітей та молодь створювати творчі роботи, які популяризують знання правил дорожнього руху, носіння світоповертальних елементів, уміння надавати домедичну допомогу та інші актуальні теми.

 

Кожного року в конкурсі беруть участь тисячі школярів та студентів з різних куточків України. Цей рік не став винятком і, попри складні часи та війну в нашій країні, МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»  вирішив все ж таких продовжити нашу традицію та провести щорічний конкурс.

 

Й не дарма, адже сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що це рішення було абсолютно правильним. Традиції ж змінювати не можна, правда? Підтвердженням цього стали більше тисячі ваших робіт, які ми отримали з різних регіонів України та різних країн. Особливо приємно, що до участі у конкурсі долучилися навіть ті українські школярі, які наразі проживають за кордоном, а також у містах Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської області, які й досі лишаються гарячою точкою на карті.

 

Тому хочеться вірити, що наш конкурс – саме та ініціатива, яка об’єднує українців по всьому світу, мотивує та дарує маленьку частинку щастя.

 

Цього року на конкурс було висунуто чотири теми зі сфери безпеки у двох номінаціях – фото та відео:

  • Молодь за безпеку дорожнього руху;
  • Безбар’єрне освітнє середовище;
  • Безпека життєдіяльності знаємо та діємо (практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим);
  • Моя безпечна країна: майбутнє (вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього) – лише І місце, спецприз.

 

Найпопулярнішою серед  цьогорічних учасників лишилася тема безпеки дорожнього руху. У зв’язку із актуальністю, багато хто у своїх роботах висвітлював практичні навички та поведінку в разі надзвичайних ситуацій, зокрема повітряної тривоги. Патріотизм та віру у майбутнє нашої країни ми побачили у роботах теми «Моя безпечна країна: майбутнє».

 

Годі розповідати, адже ви можете побачити все на власні очі на нашій конкурсній платформі, де розміщені роботи.

 

Не тільки побачити, але обрати фаворита та віддати свій голос, взявши участь у незалежному онлайн-голосуванні. Нагадаємо, це окрема номінація конкурсу, переможці якого (ті, хто отримав найбільшу кількість уподобайок по кожній темі) будуть відзначені грамотами та призами глядацьких симпатій.

 

Онлайн-голосування триватиме тиждень – з 24 по 30  жовтня 2022 року. 

 

Важливо: проголосувати за вподобані роботи можна лише на конкурсній платформі, і технічно – лише один раз з однієї IP-адреси.

 

А от переможців, роботи яких займуть  І, ІІ та ІІІ місця по кожній темі та номінації, визначить експертне журі. До його складу увійшли представники низки державних органів, відомств та структур, зацікавлених комерційних організацій та фахівці медіасфери.

 

Журі керуватимуться критеріями оцінювання, які визначені у Положенні про конкурс.

 

Підсумки всеукраїнського конкурсу фото- та відео робіт «Безпечна країна» будуть оголошені дистанційно під час Тижня безпеки дорожнього руху, що пройде в Україні 14-20 листопада 2022 року.

 

Онлайн-трансляцію заходу можна буде переглянути на YouTube-каналі «Безпечна країна» (дату та час трансляції буде повідомлено додатково).

 

Рекомендуємо вже сьогодні підписатися на канал та натиснути дзвіночок, щоб вчасно отримати сповіщення про початок заходу.