Стартувало онлайн-голосування за фото- та відеороботи конкурсу «Безпечна країна» 2023

13 жовтня оргкомітет VI Всеукраїнського конкурсу в рамках національного проєкту «Безпечна країна» завершив прийом фото- та відео робіт від учасників. Відсьогодні, 16 жовтня, стартує незалежне онлайн-голосування.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» висловлює щиру вдячність усім цьогорічним учасникам Конкурсу, які  долучилися до популяризації актуальних та важливих тем сьогодення, зокрема безпеки дорожнього руху, правил реагування у разі надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги та інших.

 

 

Уже шостий рік поспіль спільно з Міністерством освіти і науки України за участі Міністерства культури та інформаційної політики України, Фонд підтримує талановиту молодь України та дає можливість стати учасником великої родини проєкту «Безпечна країна».

 

Кожного року участь у конкурсі беруть тисячі школярів та студентів з різних куточків України. І цей рік не став винятком, адже оргкомітет зареєстрував більше ніж 1000 робіт від понад 5000 учасників.

 

 

Особливо приємно, що активними учасниками цьогорічного конкурсу стали школярі Донецької, Харківської, Запорізької, Миколаїівської та Херсонської області. Попри те, що більшість закладів освіти цих регіонів продовжують працювати в дистанційному форматі, це не вплинуло на якість робіт та творчі здібності молоді, які з креативом підійшли до висвітлення актуальних проблем безпекового середовища.

Нагадаємо, що цього року на конкурс було висунуто по три теми у двох номінаціях – фото та відео:

 

 ФОТО

Молодь за безпеку дорожнього руху (фото)  безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело-, електротранспорту; правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті;

 

Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (фото) – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим;

 

Моя безпечна країна: майбутнє (фото) – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього – лише І місце, спецприз.

ВІДЕО:

 

Молодь за безпеку дорожнього руху (відео) – безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело-, електротранспорту; правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті;

 

Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (відео) – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим;

 

Моя безпечна країна: майбутнє (відео) – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього – лише І місце, спецприз.

 

Після завершення прийому робіт на платформі Конкурсу відбудеться незалежне глядацьке голосування, де кожен охочий зможе віддати свій голос за кращу роботу та допомогти організаторам обрати переможців онлайн-голосування.

Нагадаємо, це окрема номінація конкурсу, переможці якого (ті, хто отримав найбільшу кількість уподобайок по кожній темі) будуть відзначені грамотами та призами глядацьких симпатій. 

 

Онлайн-голосування триватиме тиждень – з 16 по 22 жовтня 2023 року. 

 

Важливопроголосувати за вподобані роботи можна лише на конкурсній платформі, і технічно – лише один раз з однієї IP-адреси.

А от переможців, роботи яких займуть  І, ІІ та ІІІ місця по кожній темі, визначить експертне журі. До його складу увійшли представники низки державних органів, відомств та структур, зацікавлених комерційних організацій та фахівці медіасфери. Журі керуватимуться критеріями оцінювання, які визначені у Положенні про конкурс.  

Підсумки Всеукраїнського конкурсу фото- та відео робіт «Безпечна країна» будуть оголошені дистанційно під час Тижня безпеки дорожнього руху, що пройде в Україні 13-19 листопада 2023 року.

 

Онлайн-трансляцію заходу можна буде переглянути на Youtube-каналі «Безпечна країна» (дату та час трансляції буде повідомлено додатково). Рекомендуємо вже сьогодні підписатися на канал та натиснути дзвіночок, щоб вчасно отримати сповіщення про початок заходу.

 

Оперативно про новини конкурсу дізнавайтеся на сторінці Фонду у Facebook.