Стартував щорічний всеукраїнський конкурс серед дітей та молоді фото- та відеоробіт «Безпечна країна»

17 травня в Україні розпочався IV щорічний всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна». Про це його організатори – Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України  та Моторним (транспортним) страховим бюро України анонсували сьогодні під час прес-конференції в ІА Укрінформ, присвяченій початку Тижня безпеки дорожнього руху.

Як і щороку, конкурс має на меті привернути увагу до основних складових безпеки життя та безпечної поведінки в суспільстві, проблематики дорожньо-транспортного травматизму, проявів дитячого булінгу, насильства, жорстокості та їхніх наслідків, рівних прав та можливостей доступу дітей до освіти в Україні, поведінки у разі надзвичайних ситуацій, екологічної безпеки тощо; виховання соціальної відповідальності молоді, використання творчого підходу для розуміння та подолання молоддю зазначених проблем, створення соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».

У цьому році конкурс охоплює 6 соціально важливих тем:
  • Молодь за безпеку дорожнього руху;
  • Використання світлоповертальних елементів;
  • Протидія булінгу (цькуванню) у закладах освіти);
  • Безбар’єрне освітнє середовище;
  • Екологічна безпека;
  • Безпека життєдіяльності.
Вперше у цьому році до конкурсу долучається тема безбар’єрності, запропонована Міністерством освіти та науки України у рамках схваленої у квітні цього року Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Цей напрямок передбачає висвітлення важливості рівного доступу до усіх видів та форм освіти, забезпечення особливих освітніх потреб усіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища.

До участі в конкурсі традиційно запрошуються учні та вихованці закладів освіти без вікових обмежень. Діти до 14 років за наявності згоди батьків/опікунів.

Конкурс триватиме протягом травня – жовтня 2021 року із підведенням підсумків у листопаді 2021 року під час ІІ етапу тижня безпеки дорожнього руху в Україні. Переможці будуть відзначені чудовими призами та подарунками, а їх роботи можуть претендувати на статус соціальної реклами для трансляції у ЗМІ.

Детально ознайомитися з усіма умовами конкурсу та вимогами до конкурсних робіт можна за посиланням https://dopomogadtp.com/ua/vseukrainskyj-konkurs-foto-ta-videorobit-bezpechna-kraina-2021/