Фонд відвідав маленьких пацієнтів травматології

15 грудня, напередодні свята св. Миколая, о 12-й годині Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим при ДТП» відвідав маленьких пацієнтів у відділенні травматології та ортопедії лікарні «ОХМАТДИТ». Діти отримали солодкі подарунки, сумки зі світлоповертальними елементами та тематичні розмальовки про правила дорожнього руху. Мета заходу – підтримати дітей, які через травми вимушені проводити свята в лікарні, та подарувати їм частинку святкового настрою і налаштувати на швидке одужання.

 

Захід здійснено спільно з представниками Державного підприємства «Український медичний центр з безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України, Управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України та інших небайдужих громадських організаціях.

 

Відвідини травматологічного відділення вже стали для Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП» доброю традицією: щорічно перед новорічними святами діти отримують подарунки, натомість даруючи свої щасливі посмішки.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим при ДТП» акцентує увагу, що саме автодорожні травми є найпоширенішою причиною дитячої смертності.

Близько 100 тисяч людей потрапляють в аварії, 40 тисяч людей травмуються. Кожен 19 з них – дитина. Для України неприпустимо втрачати таку кількість людей, тож найголовніша мета діяльності фонду – скоротити смертність на дорогах на 50 % до 2020 року. 

Найчастіше причинами дитячого травматизму та смертності на дорогах є бездоглядність дітей на вулиці, неуважність дорослих та незнання правил дорожнього руху. Тож основне завдання батьків – гарантувати дітям безпечне дитинство.

Щороку в ДТП Україна втрачає більше 200 дітей, ще близько 4 тисяч отримують травми. Тож навчання дітей елементарних правил поведінки на дорозі та звернення уваги громадськості на дану проблему є дуже важливим.