Тренінг «Навчання для майбутнього: формування навичок безпечних дій в надзвичайних ситуаціях».

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху 13 листопада2017 року розпочався інтерактивним тренінгом для юних та дорослих учасників дорожнього руху! У Київській спеціалізованій школі №16 школярі разом з дорослими на практиці перевірили свої навички безпечних дій в надзвичайних ситуаціях та знаннях з правил поведінки на дорозі.
Окрім учнів та вчителів школи, у інтерактивному навчанні взяли участь: народний депутат Ігор Діденко,  Голова Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, директор Навчально-наукового інституту № 3 Національної академії внутрішніх справ  Дмитро Андрєєв,  Національний координатор ВООЗ Міністерства охорони здоров’я України з питань безпеки дорожнього руху Юрій Чорний та інші особи.
Тренінг: «Навчання для майбутнього: формування навичок безпечних дій в надзвичайних ситуаціях» складався з декількох блоків навчання молоді серед яких, одним з найважливіших став розділ «Право на допомогу». Фахівці Фонду розповіли основні правила надання домедичної допомоги.