У ДонДУВС відбулася конференція в рамках Тижня безпеки дорожнього руху

ХVІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти» провели 19 листопада 2021 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ. Участь у ній взяли понад 100 учасників. Вони обговорили причини ДТП, заходи зі зниження смертності на дорогах в Україні та світі, а також способи підвищення правосвідомості учасників дорожнього руху.

 

До заходу в онлайн-режимі долучився і президент Міжнародного благодійного Фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Юрій Чорний. Він висловив подяку університету за постійну підтримку та тривалу співпрацю з Фондом, зокрема в реалізації національного проєкту «Безпечна країна». За щорічне активне залучення науковців університету до складу журі всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна». За сприяння у проведенні навчально-виховних заходів серед дітей та молоді «Safety Weekend».

 

Він прозвітував про ті заходи, які були проведені під егідою та із залученням Фонду впродовж останнього Тижня безпеки дорожнього руху, подякував присутнім на заході представникам міністерств, відомств, служб та організацій за партнерство з організацією та спільні зусилля на шляху зниження травматизму та смертності на дорогах країни.

 

До участі в конференції були залучені представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, органи та підрозділи Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, фахівці з безпеки руху на залізничному та автомобільному видах транспорту, наукова та освітня спільнота України, представники громадських організацій. Напрацьовані під час засідання спільні рішення та рекомендації сприятимуть вирішенню низки актуальних питань транспортної безпеки та покращення ситуації на дорогах в Україні та світі.

 

Захід був організований Донецьким державним університетом внутрішніх справ України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні, Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України та приватним автотранспортним підприємством «Одіум-Престиж» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».