У Київській спеціалізованій школі №16 провели урок з безпеки дорожнього руху

Фахівці МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП» спільно з представниками Київського міжрегіонального підрозділу ДП «УНДІ медицини транспорту» МОЗ України, патрульної поліції України та курсантами Національної академії внутрішніх справ провели урок «Безпека на дорозі – безпека життя» у Київській спеціалізованій школі №16.

Захід відбувся в рамках проведення загальнонаціонального Єдиного уроку з безпеки дорожнього руху, що у взаємодії з регіональними підрозділами Міністерства освіти і науки України пройшов в усіх загальноосвітніх навчальних закладах країни.

Школярі переглянули профілактичний фільм з безпеки дорожнього руху, на практиці перевірили свої навички безпечних дій в надзвичайних ситуаціях та знання з правил поведінки на дорозі. Також спільно з інструкторами МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП» повправлялися у вмінні надавати першу домедичну допомогу.

Увагу учнів вкотре звернули на важливість дотримання правил дорожнього руху, а також підкреслили роль світловідбивних елементів на одязі та їхню ефективність у темну пору доби. Набори яскравих флікерів діти отримали від своїх гостей у подарунок та одноголосно пообіцяли їх носити.

Показники дитячого травматизму та смертності внаслідок ДТП в Україні, на жаль, все ще залишаються високими. За десять місяців поточного року на дорогах країни травмувалося близько 3,5 тис. дітей, майже півтори сотні із них загинуло.