У Львові нагородили фіналістів конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху», які не змогли приїхати на урочисте нагородження до Києва

Учні Львівської загальноосвітньої школи №100 – Софія Галишко, Юрій Попів та Юлія Лешнівська, відеоролик яких увійшов до фіналу Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху», не змогли приїхати на урочисте нагородження до Києва. А тому їхні відзнаки – дипломи та подарунки – особисто привіз та вручив школярам Ігор Діденко, член опікунської ради МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод», народний депутат України, Голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету ВРУ з питань транспорту.

 

Вітаючи фіналістів, він подякував їм за небайдужість, адже ролик львів’ян не просто закликає дотримуватись безпеки на дорозі, але й показує невирішені проблеми у місті: відсутність дорожніх знаків щодо обмежень швидкості транспорту біля дитячого майданчика та початкової школи. У ролику його автори закликають вдосконалити організацію дорожнього руху у всіх місцях, де є дитячі освітні заклади.

До вітань приєдналася також Орися Засадна, очільниця Львівського регіонального відділення МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Від імені Фонду вона подякувала директору школи Василю Титару, а також усьому педагогічному колективу, за виховання свідомих учасників дорожнього руху.

 

Визнання – це завжди приємна подія, тож привітати фіналістів конкурсу зібралися чи не всі учні школи. Вони теж не залишилися без подарунків – від своїх гостей діти отримали флікери, світловідбивні значки, які допомагають водію побачити пішохода в темний час доби.

 

Нагадаємо, 17 січня у Києві відбулося урочисте нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», який відбувся в рамках Тижнів безпеки дорожнього руху, за ініціативи Міжнародного Благодійного Фонду «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод», під егідою Міністерства освіти України та за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Національної поліції України, Укртрансбезпеки та інших зацікавлених відомств та організацій. З понад 600 робіт, що надійшли на конкурс, у фінальному нагородженні брали участь 15 (6 фото- та 9 відеоробіт), визначених журі кращими у висвітленні тематики безпеки дорожнього руху.