У Львові відбувся тренінг з домедичної допомоги для вчителів «Школи Супергероїв»

У рамках проєкту «Знаємо та діємо» ще 14 працівників ДУ «Школа Супергероїв» оволоділи навичками домедичної допомоги.

Педагоги Львівського освітнього центру ДУ «Школа Супергероїв» – стали третьою групою освітян, які оволоділи навичками домедичної допомоги відповідно до навчально-тренувальної програми І рівня підготовки з домедичної допомоги в рамках проєкту «Знаємо та діємо».

 

Інструктори Міжнародного благодійного фонду «Допомога постраждалим внаслідок ДТП» Ігор та Орися Засадні навчили освітян практичним прийомам надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу та порушеннях дихання, а також порядку проведення серцево-легеневої реанімації.

Нагадаємо, ДУ «Школа Супергероїв» – мережа освітніх центрів у лікарнях України. Школа стала пілотним закладом проєкту з домедичної допомоги «Знаємо та діємо», який МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» реалізує спільно з ВП КМФ ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України.

 

На першому етапі навчання освітян отримали доступ до онлайн-платформи курсу «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих» та освоїли теоретичні матеріали за допомогою лекцій та авторських відеоуроків.

 

З травня стартував другий етап проєкту – практична частина навчання, де базові вміння отримали педагогічні працівники трьох освітніх центрів ДУ «Школа Супергероїв», які працюють на Київщині (НДСЛ «Охматдит», КНП «Київська обласна дитяча лікарня» та ЗОЗ «Національний інститут раку») та освітнього центру Харкова (Міська дитяча клінічна лікарня № 16).