У закладах освіти проходить загальнонаціональний урок з безпеки дорожнього руху

18 листопада у загальноосвітніх навчальних закладах країни проходить традиційний єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.

Загальнонаціональний урок з безпеки дорожнього руху один із заходів, який Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти та науки України, проводить в рамках ІІ етапу національного Тижня безпеки дорожнього руху. Зокрема, педагогічні працівники можуть скористатися методичним посібником «Безпечна дорога додому», а також низкою тематичних відеоматеріалів, які розробив Міжнародний благодійний фонд.

 

Більш детально ознайомитися з відеоматеріалами можна на нашому сайті у  розділі Єдиний національний урок. Також вони розміщені також на YouTube-каналі «Безпечна країна» та доступні в форматі сурдоперекладу.

 

Скористатися цими матеріалами можна не лише в рамках проведення тижнів безпеки дорожнього руху, а й будь-коли протягом року під час занять з основ безпеки життєдіяльності, тематичних виховних годин та інших освітніх заходів з теми безпеки дорожнього руху.

 

Матеріали орієнтовані на різні вікові категорії учнів. Їх можна транслювати дітям онлайн або ж рекомендувати до перегляду.  Посібник та відеоматеріали стосуються правил поведінки пішоходів на вулицях і дорогах, на залізниці, дотримання правил дорожнього руху під час користування велосипедами, скутерами, персональним електротранспортом. Підіймають важливу тему використання світлоповертальних елементів. Також навчають основам надання домедичної допомоги у разі нещасних випадків.

 

Окрім загальнонаціонального уроку, Міжнародний благодійних Фонд продовжує проводити традиційні тренінги з надання домедичної допомоги для дітей та молоді.

 

Зокрема, 16 листопада фахівці Фонду завітали до Гімназії 59 імені О.М. Бойченка міста Києва, де розповіли школярам алгоритми допомоги при кровотечах, а також сердцево-легеневій реанімації. Окрім цього, всі присутні отримали світлоповертальні браслети для носіння в темний час доби.

Нагадаємо, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху України, зокрема над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Ми найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою. Традиційно щороку Фонд долучається до організації заходів в рамках національного Тижня безпеки дорожнього руху, який є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.