Вшануймо пам’ять загиблих у дорожньо-транспортних аваріях!

17 листопада 2019 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних аварій, який за пропозицією Генеральної асамблеї ООН відзначається щорічно у третю неділю листопада. Цього дня ми згадуємо та вшановуємо пам’ять тих, хто в силу різних причин втратив своє життя в аваріях на дорозі, сумуємо разом з їхніми рідними та близькими.

 

В українських храмах різних конфесій під час ранкової служби відбулися поминальні молебні за загиблими в ДТП.  За роки незалежності в Україні дорожньо-транспортний травматизм забрав життя більше 160 тис. осіб! З початку 2019 року року в ДТП загинуло 2716 осіб, із них – 148 дітей! За цими страшними цифрами покалічені долі, горе сімей, втрати найдорожчих в житті людей. Схилімо голови та помолімось за тих, кого вже немає з нами!

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» висловлює співчуття усім, хто втратив рідних у дорожних аваріях! Закликаємо пам’ятати про ризики на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху, берегти себе і тих, хто поруч!