Увага! Прийом робіт на конкурс фото- та відеоматеріалів «Безпечна країна» завершується 17 жовтня 2019 року!

Нагадуємо, прийом робіт на Всеукраїнський молодіжний конкурс фото- та відеоматеріалів з тем безпеки дорожнього руху та протидії дитячому булінгу в рамках національного проекту «Безпечна країна» завершується  17 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ! Після цього усі роботи підлягатимуть розгляду членами журі, а також візьмуть участь у відкритому он-лайн голосуванні, яке триватиме з 21 по 27 жовтня 2019 року.

 

Тож у всіх бажаючих є МЕНШЕ ТИЖНЯ  часу, аби вскочити в останній вагон учасників та надіслати свої творчі роботи. Не переймайтеся, можливо саме вони вразять журі та стануть вашим щасливим квитком до перемоги. А можливо ваш «шедевр» стане зіркою лайків народного он-лайн голосування? Однозначно, варто спробувати. Досвід минулорічного конкурсу доводить, відзначені були абсолютно усі учасники. Звичайно, найкращі роботи були удостоєні і найкращих подарунків. Це була фото-та відеотехніка, телевізори, програвачі, 3D-окуляри, різноманітні аксесуари для зйомок, а головне – сертифікати на навчання у медіашколі та широка популяризація робіт переможців в якості соціальної реклами. Рекомендуємо переглянути коротке відео з нагородження переможців минулого року.

 

Не будемо розкривати усіх карт, проте не менш цікавими та цінними будуть подарунки і в цьому році.  Чимало організацій та компаній підтвердили підтримку цього соціального проекту.  Тож поспішайте випробувати свою вдачу!

 

Нагадуємо, конкурс проводиться серед учнів та вихованців закладів освіти. Творчі фото- та відео-роботи можна надсилати за двома темами:

– молодь за безпеку дорожнього руху;

– протидія булінгу (цькуванню) у закладах освіти).

 

Дізнатися детальніше про умови конкурсу та завантажити свої роботи можна на сайті Фонду у розділі «Конкурс».

Підведення підсумків конкурсу та офіційне нагородження переможців відбудеться в листопаді в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.