УВАГА! Стартує всеукраїнський конкурс відеоробіт з популяризації світлоповертальних елементів «Будь помітним на дорозі»

Цієї весни Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти та науки України в рамках національного проєкту «Безпечна країна» запускає серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів профтехучилищ новий конкурс соціальних відеоробіт з популяризації носіння світлоповертальних елементів «Будь помітним на дорозі».

Як відомо, з листопада минулого року Уряд країни запровадив нову вимогу щодо обов’язкового використання світлоповертальних елементів на одязі або ж носіння одягу з такими елементами під час перебування/пересування на вулицях та дорогах у темну пору доби.

Саме тому метою нашого конкурсу є привернути увагу учасників дорожнього руху – пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, власників персонального електротранспорту, дітей та молоді до важливості використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі. Зверніть увагу!

На конкурс приймаються лише відеороботи колективного авторства – класів або груп  учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів профтехучилищ тривалістю 30-45 сек. (максимально – до 1 хв.) формату МP4 соціального спрямування.

Ролики мають демонструвати позитивний приклад використання світлоповертальних елементів – жилетів, ременів, браслетів, підвісок, брелків, стрічок тощо на одязі або на засобах пересування – велосипедах, роликах, ковзанах, мопедах, персональному електротранспорті, дитячих колясках та ін., або носіння одягу із світлоповертальними елементами; привернення уваги громадськості до важливості використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі; із використанням закликів до носіння світлоповертальних елементів. 

До участі у конкурсі не допускаються відеороботи прямого рекламного характеру; плагіат; роботи, що містять зображення фізичних осіб, використані без наявності відповідного дозволу; роботи, що містять посилання на конкретний товар або виробника, на рекламодавця, на об’єкти права інтелектуальної власності, на суб’єкти господарської діяльності. Забороняється пропонувати до участі в конкурсі твори, авторські та/чи суміжні права на які не належать колективу учасників. Музика та відео інших авторів, захищених авторським правом, у відеороботі може використовуватися хронометражем не більше ніж 10 секунд. Назва відеороботи має чітко відображати її суть.

  Конкурс триває протягом березня – квітня 2021 року із підведенням підсумків та нагородженням переможців у травні 2021 р. під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Відеоботи завантажуються на платформу конкурсу самостійно. Зробити це можна на нашому сайті у розділі Конкурс. Попередньо обов’язково ознайомтеся з Положенням про конкурс! Строки подання (завантаження) робіт – з 15 березня по 25 квітня 2021 року.   

З усіма умовами конкурсу, вимогами до конкурсних робіт, порядком подання робіт, критеріями оцінювання можна ознайомитися на сторінці Конкурсу!  

На колективи-переможці (І, ІІ, ІІІ місця) очікують почесні дипломи та безліч «яскравих» подарунків. Найкращі відеоролики можуть бути використані для соціальної реклами на телебаченні та в мережі Інтернет.

Щиро бажаємо успіхів усім учасникам! Давайте «засвітимо» цю весну разом!