В Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху. План заходів

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройде  2-й етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалих внаслідок ДТП» в рамках співпраці з ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ традиційно долучиться до організації та участі в заходах щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

 

2 етап Тижня безпеки дорожнього руху в Україні продовжить тему 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, присвяченого переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

 

Зокрема, заходи Тижня стосуються питань безпеки дітей та молоді на дорогах, актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби та умінь надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.

 

У співпраці з Міністерством освіти та науки України Фонд планує провести традиційний щорічний національний урок з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах, підбити підсумки та визначити переможців VI Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна».

 

Окрім цього, в рамках Тижня  на сайті Фонду відбудеться віртуальна-фотовиставка «Молодь за безпеку дорожнього руху» до якої увійшли кращі роботи цьогорічного VI Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт. Також виставка фоторобіт пройде в офлайн-форматі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ (м. Кропивницький, м. Кривий Ріг, м. Івано-Франківськ).

 

Також традиційно Фонд закликає українців долучитися до всеукраїнської благодійної акції зі здачі крові для постраждалих в ДТП «Здай кров – врятуй життя», зокрема у Києві в НДСЛ «Охматдит» та Київському міському центрі крові.

 

Пропонуємо до ознайомлення Загальний План заходів Тижня та запрошуємо долучатися до їх проведення.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.