В Україні проходить фотовиставка «Молодь за безпеку дорожнього руху»

14 листопада в рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні стартувала виставка кращих робіт VI Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна».

Фотовиставка «МОЛОДЬ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ: КРАЩІ ФОТОРОБОТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА» 2023 доступна в онлайн-формат на сайті Міжнародного благодійного фонду
«Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», а також в офлайн-форматі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ у містах Кропивницький, Кривий Ріг та Івано-Франківськ.

 

До експозиції увійшли кращі світлини на тему безпеки дорожнього руху, які оргкомітет конкурсу отримав від цьогорічних учасників. Хочемо подякувати авторам за креативність та творчий погляд. Нам дуже приємно, що вже шостий рік поспіль до конкурсу долучаються понад 5000 учнів та вихованців закладів освіти, студентів вищих навчальних закладів та профтехучилищ, а їх роботи стають базою для формування соціальної реклами в українських ЗМІ.

Нагадаємо, фотовиставка є одним із заходів, які відбуваються в Україні в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, організатором якого є ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ. У співпраці з Інститутом, а також Міністерством освіти та науки України в рамках тижня, Фонд планує провести традиційний щорічний урок з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах, підбити підсумки та оголосити переможців щорічного всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна».