У Кривому Розі та Кропивницькому проходить фотовиставка, присвячена правилам дорожнього руху

Фотовиставка «Молодь за безпеку дорожнього руху» проходить з 15 по 20 листопада у двох форматах. В офлайні роботи можна побачити на базі Донецького державного університету внутрішніх справ у містах Кропивницкий та Кривий Ріг, в онлайні – на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

Фотовиставка складається з кращих робіт  номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху», які Фонд отримував від учасників протягом п’яти років проведення Всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна».

 

Зокрема, йдеться про роботи, які популяризують дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, а також носіння світлоповертальних елементів у темний час доби. Чималу кількість представлених робіт за рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення визнано соціальною рекламою.

 

Нагадаємо, фотовиставка є одним із заходів, які відбуваються в Україні в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Із загальним Планом заходів можна ознайомитися за посиланням.