В Україні відбудеться 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня у світі відбудеться 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Україна традиційно долучиться до світової ініціативи, в рамках якої заплановано низка заходів.

7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.   

 

Серед заходів Тижня, які відбудуться в Україні, заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості та молодіжної конференції «Безпека на дорозі»; старт проєкту з навчання домедичній допомозі «Знаємо та діємо» та всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відео робіт національного проєкту «Безпечна країна»; проведення щорічного єдиного онлайн-уроку з безпеки дорожнього руху та загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя» та інших.

 

Загальний план заходів Тижня безпеки дорожнього руху 15 – 21 травня 2023 р.

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Нагадаємо, Міжнародний благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» є постійним партнером КМФ ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України у проведенні заходів Загальнонаціональних тижнів безпеки дорожнього руху, які спрямовані на виконання цілей, визначених Генеральною Асамблеєю ООН у рамках уже ІІ Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху на 2021-2030 рр. в усьому світі.