В Україні відбудеться тиждень безпеки дорожнього руху. План заходів

З 14 по 20 листопада в Україні пройде ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждати внаслідок ДТП» в рамках спрівпраці з ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ традиційно долучиться до організації та участі в заходах щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

 

ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху в Україні пройде під тематикою «Безпека на дорозі в умовах воєнного стану».

 

Зокрема, заходи Тижня стосуються питань безпеки дітей та молоді на дорогах, актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби та умінь надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.

 

У співпраці з Міністерством освіти та науки України Фонд планує провести традиційний щорічний урок з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах, підвести підсумки та визначити переможців щорічного всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна».

 

Окрім цього, в рамках Тижня  на сайті Фонду відбудеться онлайн-фотовиставка «Молодь за безпеку дорожнього руху» до якої увійшли кращі роботи Всеукраїнського конкурсу за п’ять років.

 

Також роботи учасників будуть представлені у офлайн-форматі на виставці, яка відбудеться на базі Донецького державного університету внутрішніх справ (м. Кропивницкий та м. Кривий Ріг).

 

Як і щороку, Фонд проведе всеукраїнську благодійну акцію зі здачі крові для постраждалих в ДТП «Здай кров – врятуй життя», зокрема у Києві в НДСЛ «Охматдит» та Київському міському центрі крові.

 

Пропонуємо до ознайомлення Загальний План заходів Тижня та запрошуємо долучатися до їх проведення.

 

З додаткових питань звертатися за тел. 068-466-43-82