В українських школах пройшли Єдині національні уроки з безпеки дорожнього руху

В Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Вже традиційно протягом цього тижня майже в усіх освітніх навчальних закладах країни проходять Єдині національні уроки з безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». Їх покликання – донести до підростаючого покоління необхідність дотримання правил дорожнього руху, розумної поведінки на дорозі, вивчення та засвоєння навичок надання домедичної допомоги. Приємно, що проведення занять, на яких розглядаються ці важливі питання, знаходить щиру підтримку Міністерства освіти і науки України.

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» провів такий урок у столичній загальноосвітній школі №294 Деснянського району. Інструктор Фонду Анастасія Брянцева ознайомила учнів з особливостями національного проекту «Безпечна країна», а також провела майстер-клас для учнів 7-10 класів з основ надання домедичної допомоги. «Діти завжди легко йдуть на контакт у таких зустрічах та активно навчаються всьому новому. Сподіваюсь ці важливі знання допоможуть їм у житті зберегти чиєсь здоров’я,  а то й життя», – відзначила фахівець.

 

Підростаюче покоління – одна із найважливіших цільових аудиторій національного проекту «Безпечна країна», у першу чергу для освоєння знань та навичок з домедичної допомоги, – розповідає директор Фонду Інна Оліфіренко. – Виховане в такому дусі покоління допоможе збільшити відсоток дорослого працездатного населення, яке без вагань вмітиме надати домедичну допомогу у разі ДТП чи іншого нещасного випадку, – вважає вона.

 

Щороку в рамках Тижня безпеки дорожнього руху Єдиний національний урок в Україні проводять більше 10 000 навчальних закладів.