Відеозвернення з нагоди Тижня безпеки дорожнього руху

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху щорічно проходить за сприяння Уряду України, у співпраці Міністерства інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти та науки України, Державної служби України з безпеки на транспорті, патрульної та ювенальної поліції України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, низки громадських та бізнес організацій, чия діяльність пов’язана з безпекою на транспорті.

 

Цього травня замість традиційних масштабних заходів – максимально дистанційний формат роботи. «Офлайн», але з дотриманням всіх карантинних норм, на цьому тижні можна долучитися лише до здачі крові для потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах.

 

Представники усіх зазначених структур звернулися до українців з нагоди проведення Тижня. У їх відеозверненнях – не лише про Тиждень, але й про стан справ та намічені плани. І, безумовно, про необхідність дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі. Бо відповідальність на дорозі залежить від кожного, а ціна нехтування та помилки – занадто висока.

 

Також вони закликали усіх небайдужих громадян долучатися до благодійної донорської акції «Здай кров – врятуй життя», національного проекту «Безпечна країна», а дітей та молодь – до всеукраїнського конкурсу фото-та відео-робіт, що розпочинається в рамках проекту.

Пропонуємо переглянути вітальні слова з нагоди Тижня від кожного зокрема: