Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проекту «Безпечна країна»!

12 листопада 2019 року у Києві відбулося урочисте нагородження юних переможців Всеукраїнського конкурсу фото – та відеоробіт з безпеки дорожнього руху та протидії булінгу, що був ініційований та оголошений у травні цього року Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством інформаційної політики у рамках національного проекту «Безпечна країна».

 

В урочистому відкритті заходу взяли участь члени журі та почесні гості – народний депутат України VІІІ скликання Ігор Діденко , спеціаліст відділу державно-громадського управління освітою Міносвіти України Оксана Дятленко, в.о. Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський та заступник головного лікаря ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Роман Деркач. Вони високо оцінили ідею реалізації такого конкурсу в Україні та зусилля організаторів, а також щиро привітали усіх фіналістів із заслуженою перемогою.

 

Нагадаємо, із травня по жовтень організатори конкурсу отримали більше тисячі робіт, авторами яких стали учні, вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студенти з усієї України. Було приємно відзначити таку небайдужість молоді до надзвичайно важливих соціальних проблем дитячого дорожньо-транспортного травматизму та булінгу (цькуванню) у закладах освіти. Переможці обиралися за результатами голосування експертного журі з урахуванням умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, а також за результатами відкритого незалежного он-лайн голосування. Також у цьому році окремо власну трійку переможців у номінації «Краща відеоробота з безпеки дорожнього руху» обирала компанія «Єврокар» – офіційний дистрибютор автомобілів ŠKODA в Україні.

 

Отже, за результатами проведення Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та юнацтва  в рамках національного проекту «Безпечна країна» почесні призові місця посіли такі роботи:

У НОМІНАЦІЇ «МОЛОДЬ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» (ФОТО)

І місце – «Будь уважним, зніми навушники» – автор Миронюк Ангеліна, 12 років, м. Житомир

ІІ місце – «Віртуальний світ» – автори Ходарченко Нікіта, 14 років, Чічкан Аліна, 15 років, Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт Десна, Деснянський позашкільний навчальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва»

ІІІ місце – «Пішохід завжди правий, але не завжди живий» – автори Шешеня Гліб, 17 років, Сидоренко Костянтин, 16 років, Каплуновський Ярослав, 17 років, м. Херсон, Херсонська багатопрофільна гімназія №20 ім. Бориса Лавреньова

Переможець відкритого незалежного онлайн-голосування, призер глядацьких симпатій – арт-попередження «За крок до безпеки» – колективна робота учнів Корюківської гімназії №1 в Чернігівській області


У НОМІНАЦІЇ  «МОЛОДЬ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» (ВІДЕО)

І місце – «Будьте обережними» – автор Пастух Діана, 16 років, м. Тернопіль, Тернопільський ліцей №21- СМШ імені Ігоря Герети

ІІ місце – «Не заважай водію» – автор Струць Владислав, 21 рік, м. Київ, ДВНЗ «КТЕК «НТУ;

ІІІ місце – «Діти проти порушників правил дорожнього руху» – автор Медвідь Вікторія, 10 років, м. Запоріжжя, Запорізька гімназія №6

Переможець відкритого незалежного онлайн-голосування (7 тис. голосів) – «Про безпеку завжди дбай, добре пам’ятай» – колективна робота учнів 4-А та 10-А класів Ізюмської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5, Харківська область

Також окремою спецномінацією Міжнародний благодійний фонд відзначив роботу «Життя це дорога» Андрія Петренка, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, КНВК № 35 «Імпульс».

Також у цьому році окремо власну трійку переможців у номінації «Краща відеоробота з безпеки дорожнього руху» обирала компанія «Єврокар» – офіційний дистрибютор автомобілів ŠKODA в Україні. За їх версією І місце  посіла робота «Флікери», автори Зайцева Софія, Терзіян Данило (Донецька область, спеціалізована школа №40 ім. Миська Є.М.); ІІ місце – «Будьте обережними» – автор Пастух Діана, 16 років (м. Тернопіль, Тернопільський ліцей №21- СМШ імені Ігоря Герети); ІІІ місце – «Не заважай водію» – автор Струць Владислав, 21 рік, м. Київ, ДВНЗ «КТЕК «НТУ.

У НОМІНАЦІЇ «ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ» (ФОТО)

І місце – «Не бійся, вистоїш…!», автор Курилюк Софія, 13 років, Чернівецька обл., Ставчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ІІ місце – «Не будь булером, будь товаришем», автор Мік Владислав15 років, м. Миколаїв, ВПУ №21

ІІІ місце – «Будьте толерантні, слова ранять боляче», автор Богданова Софія, 10 клас, Луганська обл., м. Гірське, ОНЗ «Гірська БПГ».

Переможець незалежного відкритого онлайн-голосування: «Що для Вас самотність?, автор Олександра Легка, 9 років, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 19

У НОМІНАЦІЇ «ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ» (ВІДЕО

І місце – «Разом ми сила», колективна робота учнів Вишнівської загальноосвітньої  ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Вишневе, Київська область.

ІІ місце – «Ділися добром», автор Бондар Варвара, 13 років, Чернівецька обл., м. Новодністровськ.

 

ІІІ місце – «Булінгу – ні!», автор Лобода Євангеліна, 8 років, Харківська область, м. Ізюм, ЗОШ №12

Відеоробота – переможець незалежного онлайн-голосування: «Разом ми сила», колективна робота учнів Вишнівської загальноосвітньої  ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Вишневе, Київська область (більше 9 тис. голосів).

 

Також окремою спецномінацією у цій тематиці Міжнародний благодійний фонд відзначив роботу «#Стопбулінг» Юрія Абдулаєва, 15 років, Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки.

Усі переможці конкурсу були відзначені грамотами, цінними призами та подарунками. В урочистому нагородженні взяли участь представники організаційного комітету та члени журі: Юрій Чорний – Президент МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», Володимир Шевченко – генеральний директор МТСБУ, Оксана Дятленко – спеціаліст відділу державно-громадського управління освітою Міносвіти України, Лариса Зуб – начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Національної поліції України, Сергій Александров – керівник експертної групи з безпеки перевезень небезпечних вантажів Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України, Наталія Олійник  –  державний експерт Директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України, В’ячеслав Дідківський – в.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті, Сергій Кокот – директор навчально-консультаційного центру АсМАП України, Ольга Войтюк – представник ТОВ «Шайні-Україна», Олена Лень – спеціаліст з реклами компанії «Єврокар», офіційного дистрибютора автомобілів ŠKODA в Україні, Олена Никишова та Максим Шостак – представники компанії «3М Україна», Аліна Ревуцька – маркетинг-менеджер компанії «Nokian Tyres в Україні», Віктор Романов – директор з розвитку компанії «КВІНТО ПЛЮС». Усі вони подякували переможцям, їх керівникам та батькам, за достойні роботи, творчий підхід та неординарну позицію у популяризації безпеки дітей на дорогах, виховання поваги та толерантності в дитячих колективах. А також висловили одностайну підтримку подальшому розвитку та проведенню цього конкурсу в Україні як однієї із складових національного проекту «Безпечна країна».

 

Справжнім тематичним подарунком для учасників та гостей заходу стали феєричні виступи колективу Березівського вищого професійного училища Одеського національного політехнічного університету, який презентував присутнім колекцію одягу з використанням світловідбиваючих елементів «Не будь оленем на дорозі», а також виступ колективу школи №16 м. Києва, учні якої виступили з пантомімою «Проти булінгу».

 

Найбільш несподіваним і приємним подарунком для молоді стало вітання від українського коміка, телеактора та шоумена Юрія Ткача, який особисто завітав на церемонію нагородження, привітав учасників заходу та висловив підтримку впровадження подібних творчих ініціатив в Україні.

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» ще раз щиро вітає переможців цьогорічного всеукраїнського конкурсу  фото-та відеоробіт та бажає їм натхнення, успіхів та подальших життєвих перемог. А також висловлює вдячність абсолютно усім, хто надіслав роботи, долучився до організації та проведення конкурсу.