Вітаємо з Новим Роком!

Дорогі друзі!

 

Безумовно, 2023 рік став для України роком незламності та надії. Ми навчилися жити в нових реаліях, починати все з початку та не здаватися навіть тоді, коли здавалося, що настали найтяжчі години. А головне – ми разом продовжили робити добру справу, максимально акумулюючи сили для нашої Перемоги.

 

Безпечна країна – це те, про що мріють абсолютно усі українці. Саме тому Міжнародний благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», попри важкі часи для нашої країни, продовжував реалізовувати свої проєкти. Разом з вами ми активно проводили благодійні акції зі здачі крові та молодіжні конкурси, впроваджували освітні ініціативи, зокрема навчання з правил дорожнього руху та домедичної допомоги.

 

Ми раді, що проєкт «Безпечна країна» щороку об’єднує тисячі людей. Зокрема, в рамках VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт цьогоріч оргкомітет отримав понад 1300 талановитих та цікавих робіт від більше ніж 5000 учасників з різних куточків України.

 

Цього року, як ніколи, ми відчували від вас колосальну підтримку конкурсу, адже близько 100 000 осіб зайшли на наш сайт та переглянули роботи конкурсантів, проголосувавши за своїх фаворитів.

 

Також проєкт «Безпечна країна» підтримала низка громад, яка погодились транслювати соціальну рекламу на тему популяризації правил дорожнього руху та носіння світлоповертальних елементів у темний час доби на своїх інформаційних ресурсах, регіональних ЗМІ, транспорті, громадських місцях та освітніх закладах.

 

Окрім цього, понад 120 000 осіб переглянули матеріали з безпеки дорожнього руху на YouTube-каналі «Безпечна країна», створені в рамках єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому», який Фонд реалізує спільно з Міністерством освіти і науки.

 

Маємо надію, що 2024 рік стане для нас роком успішних нових ініціатив, а для країни в цілому – роком Перемоги!

Нехай у 2024 над Україною нарешті замайорить мирне небо!

Продовжуємо створювати нашу безпечну країну разом!