Візьми участь у конкурсі та отримай сучасну відеокамеру GoPro HERO 7 від ŠKODA!

Нагадуємо всім, хто має бажання взяти участь у Всеукраїнському конкурсі фото-та відеоробіт з безпеки дорожнього руху та протидії дитячому булінгу, – у вас ще є цілих два тижні для того, щоб створити свій шедевр і вплинути на ситуацію в країні. Але не тільки моральна нагорода чекає на учасників конкурсу – ми потроху відкриваємо завісу над призами, які очікують переможців.

 

Сьогодні представляємо окрему номінацію, яку затвердила компанія «Єврокар» – офіційний постачальник автомобілів ŠKODA в Україні. Представники компанії оберуть власну трійку переможців у розділі «Молодь за безпеку дорожнього руху». Автор найкращої роботи за версією «Єврокару» отримає шикарну екшн-камеру GoPro HERO 7 White, а за друге та третє місце компанія передбачила сертифікати на придбання фото- чи відеотехніки.

 

Звичайно, цінні призи чекають фіналістів та переможців конкурсу, що будуть обрані за результатами голосування основного журі та відкритого онлайн-голосування. На сьогодні чимало організацій і компаній виявили свою підтримку конкурсу, тому нагород буде дуже і дуже багато!

 

Свої фото- та відеороботи варто надіслати до 17 жовтня 2019 року за однією або ж обома темами: «Молодь за безпеку дорожнього руху» та «Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти». Ознайомитися з умовами конкурсу та завантажити свою роботу можна на сайті Фонду у розділі Конкурс. Підведення підсумків конкурсу та офіційне нагородження переможців відбудеться в листопаді в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

 

Нагадаємо, конкурс проводиться Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» в рамках національного проекту «Безпечна країна».