Водії міжнародних маршрутів отримали навички з надання домедичної допомоги

Інструктори Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжують навчати умінням надавати домедичну допомогу українців. Цього разу базові теоретичні та практичні знання здобували представники автопідприємства, яке здійснює міжнародні перевезення. 

МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України провели теоретичний курс і відпрацювали практичні навички домедичної допомоги з міжнародним перевізником Івано-Франківщини.

 

Інструктори провели для водіїв 8-годинну програму, яка включає базові реанімаційні заходи: практичні прийоми надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу, порушеннях дихання, а також практичні прийоми надання домедичної допомоги при масивній кровотечі.

 

«Під час перевезень на далекі відстані можуть трапитися різні надзвичайні ситуації. Тому до приїзду карети швидкої допомоги, водії мають бути готовими надати потерпілим домедичну допомогу», — додали інструктори Фонду.

Нагадаємо, 8-годинна програма курсу з домедичної підготовки для осіб, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні вміти надавати домедичну допомогу,  відповідає стандартам міжнародної програми ВLS та І рівню домедичної допомоги згідно наказу Міністерства охорони здоров’я № 1627 від 04.08.2021.

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху України, зокрема над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Ми найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.