Якою є твоя безпечна країна: в Україні триває конкурс фото-та відеоробіт серед дітей та молоді

V Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт серед дітей та молоді в рамках національного проєкту «Безпечна країна», який проходить зараз у співпраці Фонду, Міністерства освіти та науки України, Моторного транспортного страхового бюро, не міг не торкнутися у цьому році найактуальнішої для всіх теми – миру, перемоги та розвитку нашої держави. Тому з-поміж іншого й була ініційована окрема спецтема конкурсу «Моя безпечна країна: майбутнє».

Усі ми проживаємо нині непрості часи, пов’язані з війною, – вимушених поневірянь на чужині, руйнувань, втрат домівок та близьких людей, каліцтва. Переживаємо сильні емоції – від повної зневіри до сподівань, надій та мрій. Водночас саме зараз ми являємось свідками найбільш вагомих і рушійних змін в історії Батьківщини. Разом, де б не були по світу, як ніколи твердо і непохитно віримо у цілісність держави, відвоювання усіх її територій, перемогу над ворогом, мирне небо, світле та щасливе майбутнє на нашій Землі.

Запрошуємо юних українців, дітей та молодь, долучися до конкурсу. У номінаціях фото та відео спецтеми «Моя безпечна країна: майбутнє» ми чекаємо на власну інтерпретацію дітьми війни та миру, безпечного майбутнього нашої країни, місця України у міжнародному співтоваристві тощо.

За умовами конкурсу фото має бути хорошої якості формату jpg, jpeg розміром full hd, відео – соціального спрямування, без елементів реклами та плагіату, у форматі MP4, хронометражем до 1 хв.

Переможців, нагадаємо, у спецтемі «Моя безпечна країна: майбутнє» буде лише по одному (один у номінації фото, один у номінації відео), що обиратимуться  за результатами рішення членів повноважного журі. Також призами будуть відзначені роботи, що здобудуть першість (найбільшу кількість вподобань) під час незалежного глядацького онлайн-голосування.

Прийом робіт триває до 21 жовтня 2022 року.

Детальні умови конкурсу, а також перелік інших тем, на які можна надсилати роботи, дивіться на нашому сайті у розділі Конкурс

Бажаємо перемоги нам усім на всіх фронтах!

«Колись був дім і щастя в нім»…

Як приклад демонструємо фотороботу, яка стала однією з тих, що перемогли  у минулорічному конкурсі 2021 року за темою «Безпека життєдіяльності». Тоді до війни вона не мала ніякого відношення. Проте наскільки актуальною є зараз.
Автор – Гора Ярина, учениця 10А класу Кременчуцького ліцею №25 «Гуманітарний колегіум» Полтавської області