З Днем захисту дітей, наші юні друзі! Залишайтеся в безпеці!

З нагоди Дня захисту дітей сьогодні на Софійській площі у Києві фахівці Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» провели майстер-клас для юних жителів столиці та їхніх батьків з надання домедичної допомоги.

 

І малеча, і дорослі охоче вправлялися в навичках проведення серцево-легеневої та дихальної реанімації, зупинки кровотечі, допомоги у разі утоплення та інших нещасних випадків. Дітям нагадували порядок дій у разі випадків, що можуть загрожувати життю та здоров’ю людини, номери виклику екстрених служб та яку саме важливу інформацію треба повідомити рятівникам.

 

Чому це важливо? Ми піклуємося про те, аби наші діти завжди залишалися в безпеці, і щоб не сталося, знали як допомогти собі та тим, хто поряд. Це надзвичайно необхідні у житті знання, якими має володіти і уміти застосувати на практиці кожна людина, незалежно від віку.

 

Навчання навичкам домедичної допомоги – лише один із безпекових напрямків по роботі із дітьми та молоддю, яким МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» опікується у рамках національного проєкту «Безпечна країна». Окрім цього, ми постійно проводимо заходи  з підвищення обізнаності наших юних громадян стосовно дотримання правил дорожнього руху та поведінки на дорозі, обов’язкового використання світлоповертальних елементів у темну пору доби, користування дитячими автокріслами та пасками безпеки  в авто, шоломів під час їзди на велосипедах, роликах, мопедах, інших важливих норм, що вбережуть їхнє життя на дорозі. Саме на дитячу та підліткову аудиторію розрахований наш новий захід-тренінг «Safety Weekend», де діти на різних ігрових локаціях можуть спробувати себе і у ролі водія,  і рятівника, повчитися безлічі цікавих речей не лише з безпеки на дорозі, але й  на воді, під час пожежі, інших лих, рятувати планету від сміття та екологічних катастроф, дізнатися як протидіяти булерам та відстоювати свої права.

 

Нам приємно, що вже стільки років діти із захопленням відгукуються на наші ініціативи, активно долучаються до заходів, проявляють свої найяскравіші таланти, зокрема і під час щорічних тематичних конкурсів фото та відеоробіт, творять безпечну країну разом з нами.

 

У цей святковий для усіх дітей світу день, МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» щиро бажає дітям сонячної радості, миру, постійного відчуття захищеності, яскравого, щасливого та безпечного дитинства!