З Днем Знань: навчаємо жити безпечно!

МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» вітає школярів, студентів та усіх освітян із Днем Знань та початком нового навчального року.

 

Раді повідомити, що в рамках реалізації національного проєкту «Безпечна країна» та у співпраці з Міністерством освіти  та науки України ми продовжимо активно взаємодіяти з навчальними закладами, дітьми та молоддю, та проводити цілу низку найцікавіших заходів, спрямованих на покращення безпечної поведінки учнів та удосконалення безпечного навчального середовища. Серед таких заходів, нагадаємо, наш традиційний щорічний всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна» серед учнів та вихованців закладів освіти, єдині національні уроки з безпеки дорожнього руху в школах, молодіжні заходи-тренінги з безпеки життєдіяльності «Safety Weekend», навчання навичкам надання домедичної допомоги та інші.

 

Фонд продовжить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління щодо дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах, обов’язкового використання світлоповертальних елементів. Залучатиме молодь до лідерського активу нацпроєкту «Безпечна країна» та створення інноваційних розробок в системі безпеки дорожнього руху, безпеки у разі надзвичайних ситуацій, профілактики булінгу та інших форм насильства, екологічної безпеки та інших безпекових напрямках.

 

Ми хочемо бачити наших юних громадян свідомими та обізнаними та з радістю підтримаємо будь-яке їхнє прагнення розвиватися та робити нашу країну безпечною!

 

Бажаємо усім, хто буде трудитися на ниві отримання знань, легкого та успішного навчального року! Безпечних вам доріг від дому та додому!

 

А ось таким яскравим було наше завершення літніх канікул разом із вихованцями Міжнародного дитячого центру «АРТЕК»: змагання-тренінг «Safety Weekend». Гайда разом з нами до Безпечної країни!