З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, партнери, друзі!

 

Вітаємо Вас з Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

 

Хай рік, що минає, назавжди залишить за собою лише приємні спогади, незабутні враження, радощі здобутків та досягнень. Складний та водночас результативний, 2018-й був багатим на проекти та програми, спрямовані на профілактику дорожньо-транспортного травматизму, якнайширшого впровадження знань та навичок надання домедичної допомоги серед різних цільових груп. Ми щиро дякуємо усім тим, хто пліч-о-пліч допомагав нам у цій важливій місії.

Прийдешній рік готує свої виклики, і ми вже працюємо над формуванням нових амбітних планів та ідей. Хочеться вірити, що наші спільні зусилля, взаємна співпраця та підтримка стануть локомотивом у їх реалізації, а знання та глибокий професійний досвід знадобляться тим, кому наша допомога є дійсно необхідною.

Тож нехай у ці щасливі, повні дива та торжества, дні збудуться усі Ваші найзаповітніші задуми та мрії, хай підтримка рідних, пошанування колег та друзів додадуть нових сил та натхнення. Щиро бажаємо, аби новий рік був легким на вдачу, щедрим на перемоги та досягнення. Божого Вам благословення, захисту від усіх бід, міцного здоров’я, миру, добробуту та процвітання!

Щиро ваш

МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП»