Завершено прийом робіт на Всеукраїнський конкурс соціальних фото та відео «Безпечна країна»!

Любі друзі! З 19 жовтня 2020 р. прийом робіт на Всеукраїнський конкурс соціальних фото та відео «Безпечна країна» завершено. Зверніть увагу! Це означає, з 19 жовтня ми не прийматимемо нових робіт, проте і далі опрацьовуватимемо та схвалюватимемо ті, які надійшли на конкурсну платформу включно до 18 жовтня. Просимо поставитися до цього з розумінням, адже робіт багато. Також просимо взяти до уваги, що ми вмикатимемо лише ті роботи, що супроводжувалися електронною Заявою учасника/дозволом на використання робіт, що є однією з обов’язкових вимог конкурсу.

  За період проведення конкурсу у цьому році, а це з травня по жовтень 2020р.,  отримано понад 1000 робіт. Організаційний комітет висловлює щиру вдячність абсолютно усім, хто надіслав роботи, за проявлену творчість, креативність та небайдужість до таких важливих соціальних тем як безпека дітей на дорозі та протидія дитячому булінгу, а також вперше у цьому році – до тем підтримки дітей з особливими потребами та захисту навколишнього середовища. Для нас важливою є думка підростаючого покоління стосовно означених проблем,  і приємно, що стільки молоді в Україні розуміє їхню значущість та прагне жити в безпечній країні.

  Повідомляємо, що з 19 по 30 жовтня над оцінюванням робіт конкурсу працюватиме експертне журі, а також, як і щороку, паралельно триватиме незалежне он-лайн-голосування за роботи конкурсу. У цьому році у зв’язку з великою кількістю робіт ми продовжили онлайн-голосування до 30 жовтня. У цей період кожен зможе спробувати себе в якості журі та проголосувати за роботу, яка сподобалася. Переможці онлайн-голосування – це окрема номінація конкурсу, а отже, народні фаворити, які отримають найбільшу кількість лайків, будуть відзначені призами глядацьких симпатій. Проголосувати за роботи зможуть усі бажаючі, проте зробити це можна лише на конкурсній платформі і технічно лише один раз з однієї IP-адреси.

  Також попередньо повідомляємо, що у зв’язку з епідситуацією в країні, урочисте нагородження переможців конкурсу у цьому році відбудеться в онлайн-форматі! Рекомендуємо вже сьогодні підписатися на наш Youtube-канал «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна, де буде проходити трансляція, та натиснути на дзвіночок, аби вчасно отримувати сповіщення. Дату та час трансляції буде повідомлено додатково.

  Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс соціальних фото- та відео робіт в рамках національного проекту «Безпечна країна» проходить вже третій рік поспіль за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти та науки України та Моторним (транспортним) страховим бюро України, за підтримки цілої низки державних та недержавних інституцій – партнерів проекту