«Здай кров – врятуй життя»: українці здавали кров для потерпілих у ДТП

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні відбулася щорічна всеукраїнська благодійна акція «Здай кров – врятуй життя», метою якої є популяризації донорства та допомога потерпілим у ДТП.

Дорожньо-транспортний травматизм лишається основною причиною смерті серед молодих людей, віком 15-29 років. Загалом щорічно у всьому світі в результаті ДТП щодня гине 3 тисячі чоловік і близько 100 тисяч отримують серйозні травми.

 

У час повномасштабної війни в Україні кількість смертей та травмувань на дорогах, на жаль, не зменшилась, тому необхідність у донорській крові в цей непростий час стала ще критичнішою.

 

З метою популяризації донорського руху, КМФ ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» систематично організовують акцію «Здай кров – врятуй життя», метою якої є допомога потерпілим у ДТП, а також лікування дітей та поранених захисників.

 

Зокрема, Фонд висловлює щиру подяку абсолютно усім Центрам крові по Україні, дитячій лікарні «ОХМАТДИТ», які активно відгукнулися до проведення акції, а також працівникам підрозділів Національної поліції України, патрульної поліції, служби судової охорони, Укртрансбезпеки, Головного сервісного центру МВС України у всіх регіонах та усім небайдужим донорам, які упродовж цілого Тижня здавали кров, поповнюючи необхідні запаси.

 

Наразі в Україні спостерігається серйозний дефіцит донорської крові. За даними Міністерства охорони здоровʼя, з початку війни потреба в донорській крові та її компонентах зросла на понад 40%.  Оскільки  банки крові потребують постійного поповнення, закликаємо здавати кров не тільки в рамках благодійних акцій, а й поза ними!

Працівники сервісних центрів МСВ України із регіонів та Укртрансбезпеки

Працівники підрозділів Національної поліції України, патрульної поліції та поліції судової охорони

Представникам органів державної влади та освітніх закладів

Курсанти ДонДУВС

Пам’ятка донора

 

Долучаючись до донорських рухів, Ви наближаєте нашу спільну Перемогу!