«Здай кров — врятуй життя»: в Охматдиті здавали кров для порятунку маленьких українців

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжує організовувати благодійні заходи зі здачі крові, популяризуючи донорський рух в Україні.

Зокрема, 26 вересня 20 співробітників Державної служби України з безпеки на транспорті завітали до НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України та поділилися своєю кровʼю та її компонентами з дітьми, які проходять лікування на базі лікарні.

 

Наразі в Україні спостерігається серйозний дефіцит донорської крові. За даними Міністерства охорони здоровʼя, з початку війни потреба в донорській крові та її компонентах зросла на понад 40%.  Оскільки  банки крові потребують постійного поповнення, важливо здавати кров не тільки в рамках благодійних акцій, а й поза ними.

 

Тому МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» закликає усіх небайдужих долучатися до донорських ініціатив та ділитися кров’ю з тими, хто її потребує.

Фонд лишається надійним партнером НДСЛ «ОХМАТДИТ» та інших центрів крові в організації благодійних акцій зі збору крові для постраждалих в ДТП, лікування дітей та поранених захисників.

 

Памʼятайте, підтримуючи донорський рух, ви рятуєте життя!

 

Протипоказання до донорства крові та її компонентів 

 

Пам’ятка донора (що робити до, під час та після здачі крові)