Знаємо та діємо!

Навчально-тренувальна програма І рівня підготовки з домедичної допомоги та безпеки на дорозі «Знаємо та діємо» включає три курси, які орієнтовані на різні цільові групи.

  1. «Курс організації діяльності педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі» (30 годин, 1 кредит ЄКТС);
  2. «Домедична допомога при масивній кровотечі (8 годин)»;
  3. «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих (8 годин)».

Програма охоплює досить широку аудиторію, серед яких – педагогічні працівники, офісні працівники, працівники сфери послуг, водії транспортних засобів та інші працівники, які незалежно від їх посадових обов’язків, мають бажання оволодіти навичками домедичної допомоги.

 

Навчання в рамках проєкту «Знаємо та діємо» включає теоретичну та практичну частину. Зокрема, теоретичні знання учасники здобувають самостійно за допомогою навчальної онлайн-платформи «Знаємо та діємо», де розміщено лекції та цикл авторських відеоуроків.

 

Підготовка з домедичної допомоги відповідає стандартам, передбачених вимогами міжнародної програми BLS (basic life support – основи підтримки життя) та І рівню курсу домедичної допомоги відповідно до наказу МОЗ України від 29.03.2017 № 346 «Про удосконалення підготовки з надання домедичної допомоги осіб, які не мають медичної освіти».

Видані сертифікати в рамках проєкту "Знаємо та діємо"