Знаємо та діємо!

Навчально-тренувальна програма І рівня підготовки з домедичної допомоги та безпеки на дорозі «Знаємо та діємо» включає три курси, які орієнтовані на різні цільові групи.

  1. «Курс організації діяльності педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі» (30 годин, 1 кредит ЄКТС);
  2. «Домедична допомога при масивній кровотечі (8 годин)»;
  3. «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих (8 годин)».

Програма охоплює досить широку аудиторію, серед яких – педагогічні працівники, офісні працівники, працівники сфери послуг, водії транспортних засобів та інші працівники, які незалежно від їх посадових обов’язків, мають бажання оволодіти навичками домедичної допомоги.

 

Навчання в рамках проєкту «Знаємо та діємо» включає теоретичну та практичну частину. Зокрема, теоретичні знання учасники здобувають самостійно за допомогою навчальної онлайн-платформи «Знаємо та діємо», де розміщено лекції та цикл авторських відеоуроків.

 

Підготовка з домедичної допомоги відповідає стандартам, передбачених вимогами міжнародної програми BLS (basic life support – основи підтримки життя) та І рівню курсу домедичної допомоги відповідно до наказу МОЗ України від 29.03.2017 № 346 «Про удосконалення підготовки з надання домедичної допомоги осіб, які не мають медичної освіти».

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Видані сертифікати в рамках проєкту "Знаємо та діємо"