11 листопада відбудеться оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» 2020

Шановні учасники Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» 2020! Цьогорічний конкурс підійшов до завершення, і з-поміж більш як тисячі робіт оцінками членів журі та вашим голосуванням нарешті обрано ті, які ми маємо визнати достойними перемоги.

Це рішення далося нам вкрай непросто, адже дуже багато робіт є дійсно хорошими, з правильними посилами, які у них закладені. Ми ще раз щиро дякуємо усім, хто надіслав роботи, за вашу небайдужість, творчий підхід, зусилля та наполегливість.

На жаль, цього року ми не зможемо зібратися на урочисте нагородження у традиційному святковому залі, потиснути руки переможцям, обійнятися та весело провести час. Карантин вніс корективи у наше життя, і оголошення переможців відбудеться в онлайн-форматі.

Трансляція відбудеться 11 листопада 2020 р. на нашому Youtube-каналі «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна

Початок о 10.00 год.

Рекомендуємо підписатися на канал, якщо ще не встигли цього зробити.

Закликаємо до перегляду також представників ЗМІ та усіх бажаючих!

Нагадаємо, Всеукраїнський молодіжний конкурс фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод» у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Моторним (транспортним) страховим бюро України,  і проходить вже третій рік поспіль.

У цьому році темами конкурсу для популяризації безпечної поведінки в суспільстві стали:
– Молодь за безпеку дорожнього руху (фото та відео-роботи);
– Протидія булінгу в закладах освіти (фото- та відеороботи);
– Інклюзія в освітніх закладах (відеороботи);
– Студійна робота (відеороботи щодо інших аспектів безпеки життєдіяльності: ставлення до довкілля, навичок поведінки в екстрених ситуаціях тощо).

Над визначенням кращих фото- та відеоробіт працювало експертне журі, до якого увійшли представники понад 20-ти державних та недержавних структур – партнерів національного проєкту «Безпечна країна», зокрема, Міністерства освіти і науки України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Асоціації міжнародних перевізників України, ТОВ «Єврокар», ТОВ «Шайні-Україна», компанії БІКО, члени громадських спільнот та засобів масової інформації. Окрім того, усі бажаючі могли проголосувати онлайн на сайті Фонду за найкращу, з їхньої точки зору, роботу. Ті з них, що отримали найбільше голосів, у кожній із номінацій, також будуть відзначені нагородами.