Тренери Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» на запрошення Благодійного фонду «Рокада» допомогли освоїти практичні навички надання домедичної допомоги переселенцям Ірпінської громади Київської області.
Учасники тренінгу ознайомилися з основними поняттями та на практиці відпрацювали прийоми надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу та порушеннях дихання, а також порядок проведення серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.
— Мали змогу поділитись знаннями з людьми, яким довелось поїхати зі своїх домівок на невизначений час і які особливо потребують підтримки. Сьогодні такі навички життєво необхідні усім без винятку, — зазначила дректор МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Інна Оліфіренко.
Нагадаємо, МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» більше 15 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні та продовжує реалізувати низку заходів, метою яких є зменшення смертності внаслідок ДТП шляхом популяризації дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі. Серед заходів, які проводить Фонд – тренінги з надання домедичної допомоги для дітей та молоді, загальнонаціональні єдині уроки з безпеки дорожнього руху у закладах освіти; тематичні навчально-виховні заходи вихідного дня «Safety Weekend» та щорічні всеукраїнські молодіжні конкурси фото-та відеоробіт.
Благодійний фонд «Рокада» є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Вже 20 років Фонд мобілізує спільноти біженців, сприяє їхній інтеграції в українське суспільство, надає соціальну підтримку біженцям і шукачам притулку, які звернулись за захистом до нашої держави і перебувають на території України. З початком повномасштабного вторгнення БФ «Рокада» розгорнув мережу регіональних у Київській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Хмельницькій, Сумській областях, де щоденно надає благодійну, психологічну та соціальну допомогу внутрішнім переселенцям та населенню, що постраждало внаслідок бойових дій, місцям їх компактного розміщення та приймаючим громадам.