В Ірпінській громаді відбувся тренінг з домедичної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

Тренери Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» на запрошення Благодійного фонду «Рокада» допомогли освоїти практичні навички надання домедичної допомоги переселенцям Ірпінської громади Київської області.

Учасники тренінгу ознайомилися з основними поняттями та на практиці відпрацювали прийоми надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу та порушеннях дихання, а також порядок проведення серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

 

— Мали змогу поділитись знаннями з людьми, яким довелось поїхати зі своїх домівок на невизначений час і які особливо потребують підтримки. Сьогодні такі навички життєво необхідні усім без винятку, — зазначила дректор МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Інна Оліфіренко.

Нагадаємо, МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» більше 15 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні та продовжує реалізувати низку заходів, метою яких є зменшення смертності внаслідок ДТП шляхом популяризації дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі. Серед заходів, які проводить Фонд –  тренінги з надання домедичної допомоги для дітей та молоді, загальнонаціональні єдині уроки з безпеки дорожнього руху у закладах освіти; тематичні навчально-виховні заходи вихідного дня «Safety Weekend» та щорічні всеукраїнські молодіжні конкурси фото-та відеоробіт.

Благодійний фонд «Рокада» є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Вже 20 років Фонд мобілізує спільноти біженців, сприяє їхній інтеграції в українське суспільство, надає соціальну підтримку біженцям і шукачам притулку, які звернулись за захистом до нашої держави і перебувають на території України. З початком повномасштабного вторгнення БФ «Рокада» розгорнув мережу регіональних у Київській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Хмельницькій, Сумській областях, де щоденно надає благодійну, психологічну та соціальну допомогу внутрішнім переселенцям та населенню, що постраждало внаслідок бойових дій, місцям їх компактного розміщення та приймаючим громадам.