«Безпечна країна» очима дітей: про важливість національного проекту розповіли столичним школярам

Фахівці Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» провели зустріч зі школярами столичного спеціалізованого освітнього закладу №118, що на Подолі. Учнів ознайомили з національним проектом «Безпечна країна», ініційований Фондом, який охоплює низку напрямків роботи з підростаючим поколінням.

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про дотримання заходів з безпеки дорожнього руху. Представниця Фонду Наталя Сторожик закликала школярів до неухильного дотримання правил поведінки на дорозі, нагадала про роль світловідбиваючих елементів на одязі в темний час доби та порядок дій у разі дорожньо-транспортної пригоди або іншого нещасного випадку на вулиці чи у школі. Учні переглянули фільм «Небезпечна гра» та спільно проаналізували основні помилки героїв стрічки, які порушували правила дорожнього руху.

В якості домашнього завдання дітей попросили висловити своє розуміння та бачення безпечної країни, а також закликали проявити творчість та взяти участь у Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт проекту «Безпечна країна» за темами: «Молодь за безпеку дорожнього руху» та «Протидія булінгу». Кращі дитячі світлини та відеоролики за цими двома важливими для суспільства темами планують демонструвати в якості соціальної реклами з попередження дорожньо-транспортного травматизму та дитячої жорстокості.