Безпечне навчання 2022: які освітні програми Фонд запустить вже цієї осені

Цьогоріч війна в Україні забрала у наших дітей традиційне свято Першого дзвоника, радість багатьох інших шкільних свят та активностей, та й в цілому суттєво змінила підходи до організації навчального процесу. Безпека та захист дітей стали основним пріоритетом в освіті, а практичність, здоров’язбережуваність та зв’язок із життям – ключовими принципами навчання.

Враховуючи виклики сьогодення, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», який спільно з Міністерством освіти та науки України залучений до реалізації загальнодержавної стратегії з формування та збереження безпечного освітнього середовища, планує вже найближчим часом допомогти закладам загальної середньої освіти в Україні:

  • посилити навчальний процес практичними заняттями для вчителів та дітей з домедичної допомоги та безпечної поведінки на дорозі, відповідно до затвердженої МОН України програми «Знаємо та діємо». Формат проведення таких занять наразі обговорюється;
  • сприяти формуванню при закладах освіти «класів безпеки», призначених для відпрацювання навичок з мінної та пожежної безпеки, безпеки на дорозі, домедичної допомоги; допомогти укомплектувати класи необхідною навчально-методичною літературою та наочними засобами.

Окрім того, залишається незмінним традиційне проведення за ініціативи Фонду загальнонаціональних освітніх тижневиків з безпеки дорожнього руху у листопаді та травні в рамках проведення Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні, а також – щорічного всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна». Нагадаємо, прийом робіт на конкурс триває до 21 жовтня 2022 року, тож у новому навчальному році для учнів є всі можливості для прояву їхніх найкращих здібностей і талантів.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» щиро вітає учнів, студентів та усіх представників сфери освіти з Днем Знань та початком нового навчального року та бажає плідного, ефективного, а головне, мирного та безпечного навчання. Освічена молодь сьогодні – неоціненний вклад в перемогу та запорука розвитку успішної країни!