Безпечне освітнє середовище: фонд долучиться до реалізації освітньої програми з безпеки життєдіяльності «Знаємо та діємо»

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» долучиться до реалізації державної Програми з підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «Знаємо та діємо» в частині навчання навичкам надання домедичної допомоги, безпечної поведінки на дорозі та безпеки життєдіяльності.

Про це Президент Фонду Юрій Чорний повідомив під час під час Live-Streaming конференції «Київщина: освіта нескорених», що відбулася під егідою Міністерства освіти і науки України 25 серпня 2022 р. на базі Київського обласного Інституту післядипломної освіти та педагогічних кадрів. Участь в заході взяло більш для більш як 750 освітян із 69 онлайн-студій з усієї області.

«Безпека нині є пріоритетом держави. Враховуючи виклики сьогодення, невід’ємною складовою формування безпечного освітнього середовища є опанування освітянами та учнями навичок надання домедичної допомоги, зміцнення знань з цивільного захисту, мінної та пожежної безпеки. Особливістю курсу з підвищення кваліфікації є не лише відпрацювання педагогами основних практичних дій у разі надзвичайних ситуацій, але й вміння передати ці знання дітям», – підкреслив у своєму виступі Юрій Чорний.

Фонд, за його словами, готовий долучитися до реалізації Програми в частині проведення практичних занять з домедичної допомоги як для освітян, так і учнів, а також забезпечення закладів освіти необхідною навчально-методичною літературою.

Також у своєму виступі Юрій Чорний висловив підтримку новітній державній ініціативі щодо створення «класів безпеки» при закладах освіти та вніс рекомендації щодо типового оснащення таких класів, зокрема куточків з домедичної допомоги та безпеки на дорозі. Перший такий «зразковий» клас до відома вже створено, у тому числі за підтримки Фонду, при КНЗ КОР «Київський обласний Інститут післядипломної освіти та педагогічних кадрів».

Нагадаємо, Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників з домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі «Знаємо та діємо» розроблена за сприяння Міністерства освіти і науки України спільними зусиллями Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, Українського науково-дослідного Інституту медицини транспорту МОЗ України та Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» (див наказ МОН №64 від 26.01.2022). Курс орієнтований на вчителів закладів загальної середньої освіти, директорів та заступників директорів, педагогів-організаторів, соціальних педагогів, практичних психологів.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.