Два роки Незламності!

24 лютого 2022 року закарбувалося у нашій пам’яті назавжди. І, попри те, що українці виборюють свою свободу та територіальну цілісність вже довгих десять років, нам інколи здається, що саме лютий 2022-го продовжується й досі.

 

За два роки повномасштабної війни ми продемонстрували світові приклад справжньої мужності та незламності. Наші захисники провели низку успішних операцій на полі бою, крок за кроком відвойовуючи українські міста та села, повертаючи людям омріяну свободу. Важкі бої точаться щодня, щохвилини, щосекунди.

 

Не маючи спроможності перемогти на полі бою, російська держава-терорист вдається до постійних обстрілів українських міст, сіл та цивільної інфраструктури. За два роки повномасштабного вторгнення ворог зруйнував десятки тисяч житлових будинків, шкіл, садків та лікарень, підступно забираючи життя у цивільних людей.

 

24 лютого для всіх українців став найтрагічнішим днем сьогодення, який завжди буде нагадувати про тих, чиї життя зруйнувала війна. Про тих, хто захищав рідну землю та віддав найцінніше. Про тих, чиє життя безжально забрали російські ракети та снаряди.

 

Низький уклін усім захисникам, які тримають лінію оборони та дають відсіч окупантам. Подяка медикам, які рятують життя та волонтерам, які гуртують та допомагають. Велика вдячність усім українцям, які продовжують тримати економічний фронт та працювати заради Перемоги та Миру!

 

До уваги пропонуємо соціальний ролик «Нам потрібен МИР!», який  посів І місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Безпечна країна» 2023 р., створений Аліною Зейналовою та учнями 7 А класу Гімназії «Міленіум» № 318 м. Києва.