INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100, PO Box 217 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) 07 травня відбудеться загальнодержавна благодійна акція «Здай кров – врятуй життя»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

07 травня з 9 до 10 год. у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» (м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1) в рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбудеться здача крові для використання в лікуванні дітей, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

 

Здати кров для постраждалих дітей можуть всі охочі. Нашими надійними партнерами у цій акції є представники Національної поліції, зокрема, патрульної та поліції охорони, а також працівники Укртрансбезпеки, які, як і в попередні роки, долучаться до благородної справи.

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» є постійним організатором заходу.

 

Запрошуємо представників ЗМІ привернути увагу до надзвичайної важливості цієї акції, адже, враховуючи складну ситуацію на дорогах, кров для постраждалих у ДТП потрібна чи не щодня.

 

Вхід в «Охмадит» з боку вул. Г. Андрющенка.

 

Реєстрація журналістів на місці події.

Додаткова інформація за тел. (067) 274-33-13, Наталія Сторожик.

 

Довідково

 

З 06 по 12 травня 2019 року Україна долучилася до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, який у 2019 році присвячений темі лідерства та проходить під гаслом #SpeakUptoSaveLIVES. У ці дні в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбуваються заходи, спрямовані на подолання складної ситуації з безпекою на дорогах країни.

На жаль, Україна має критично низькі показники безпеки дорожнього руху, що призводить до значних людських та економічних втрат через смертність та травматизм на дорогах. За роки незалежності на українських дорогах загинуло понад 180 тис., травмовано майже 1,3 млн громадян.