Над оцінюванням робіт Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» працює журі

Майже дві тисячі фото- та відео-робіт, що надійшли на Всеукраїнський конкурс «Молодь за безпеку дорожнього руху», наразі проходять оцінювання почесним журі конкурсу.

До його складу увійшли представники організаційного комітету – Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалих при ДТП», Міністерства освіти України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Першого автомобільного телеканалу та телеканалу «Україна», а також представники інших міністерств та відомств, громадських та бізнес-спільнот, що були залучені до проведення конкурсу та опікуються тематикою безпеки дорожнього руху: Мінсоцполітики України, Міністерства інфраструктури України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Департаменту патрульної поліції, Національної академії внутрішніх справ України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Навчально-консультаційного центру «АсМАП Україна», компанії «Mobileye Ukraine», ТОВ «Твоя Безпека», ТОВ «ШАЙНІК Україна» та інших.

Свої висновки та оцінки журі конкурсу формують з урахуванням відповідності робіт тематиці конкурсу, їх смислової наповненості, художньої виразності, оригінальності, якості, індивідуального та креативного підходів до відображення теми. Так, згідно умов конкурсу, фото- та/чи відео-робота мають висвітлювати тематику безпеки дорожнього руху та бути спрямовані на пропаганду безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, популяризацію правил дорожнього руху, зокрема, носіння світлоповертальних елементів, використання захисних шоломів при їзді на мотоциклах і велосипедах, пасків безпеки в автомобілях та ін.

За результатами оцінювання мають бути визначені переможці у двох номінаціях: «Краща фоторобота» та «Краща відео-робота» з присвоєнням першого, другого та третього місць. Їх авторів відзначать грамотами та цінними подарунками. Найкращі світлини мають всі шанси потрапити до тематичної виставки з безпеки дорожнього руху, а найкращі відеоролики ляжуть в основу соціальної реклами з попередження дитячого травматизму та смертності на дорогах.

Окрім того, подяки та призи чекають переможців так званого «народного» голосування, чиї роботи отримали найбільше вподобань на відкритій платформі конкурсу Роботи конкурсу . Варто відзначити, що усього за період голосування, а це з 19 листопада по 10 грудня 2018 року, переглянуло та оцінило роботи учасників близько 50 тис. осіб. Остаточне підведення підсумків конкурсу та урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 17 січня 2019 року у Києві.

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс фото-та відео-робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» проходив з травня по жовтень 2018 року. Авторами робіт стали учні загальноосвітніх шкіл, вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студенти, члени молодіжних угруповань.

Конкурс проходив за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалих при ДТП», під егідою Міністерства освіти України та за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Першого автомобільного телеканалу та телеканалу «Україна».