Наступне заняття з домедичної допомоги в рамках проекту #I_can_HELP_you відбулося для тернопільських школярів

Чергове заняття з домедичної допомоги в рамках спільного проекту МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Ювенальної поліції України #I_can_HELP_you відбулося 14 березня для тернопільських підлітків, що перебувають на обліку у поліції.

 

15 школярів з різних навчальних закладів Тернополя мали змогу спробувати себе в ролі лікарів швидкої медичної допомоги. Під керівництвом регіонального представника Міжнародного благодійного фонду у Тернопільській області Інни Шугалей, яка провела навчальний курс, вони вчилися реанімувати і запускати серце, зупиняти кровотечу, правильно накладати пов’язку та багатьом іншим навичкам, які є вкрай необхідними в перші хвилини після нещасного випадку. Фахівець розповіла, якого алгоритму дій варто дотримуватися у разі виникнення надзвичайної ситуації, показала як правильно та швидко надати допомогу постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах, підготувати їх до транспортування.

 

«У наш час знання та вміння надавати домедичну допомогу у разі надзвичайних ситуацій є не лише необхідними, але й обов’язковими для кожного. Уся справа лише у рівні підготовки, – підкреслила І. Шугалей. – Ми навчаємо дітей у першу чергу не розгубитися у разі небезпеки, викликати відповідні служби та чітко дотримуватися їхніх рекомендацій. Оволодіння практичними навичками – справа серйозна, адже головне правило в такій ситуації – не зашкодити. Ті базові речі, яких ми навчаємо, допоможуть дитині зорієнтуватися та поводити себе правильно», – підсумувала вона.

 

Організатори проекту впевнені, отримані знання та навички допоможуть «складним» дітям не лише на уроках, але й житті, дадуть їм змогу відчувати себе впевненішими та потрібними. По закінченню курсу усі учні отримали відповідні сертифікати.