Навчання із домедичної допомоги фахівці Фонду провели у Київському транспортно-економічному коледжі

Під керівництвом директора Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Інни Оліфіренко 11 грудня 2018 року у Київському транспортно-економічному коледжі відбулося заняття з основ надання домедичної допомоги для студентів 3-4 курсів у рамках навчальної програми «Захисники Вітчизни».

 

Під час заняття студенти ознайомилися з основами так званої базової допомоги (підтримки основ життя) потерпілому до приїзду швидкої, переглянули навчальний фільм, отримали деякі теоретичні настанови щодо алгоритму дій у разі надзвичайних ситуацій та нещасних випадків та спільно з інструкторами повправлялися у практиці проведення серцево-легеневої реанімації, штучного дихання, допомоги постраждалим при травмах.

 

За словами Інни Оліфіренко, за поточний рік Фонд вже вчетверте проводить навчання серед студентів коледжу в рамках навчальної програми. І такий заклад є не єдиним. Ми вбачаємо свою місію в якнайширшій популяризації безпечної поведінки на дорозі та навчанню основ домедичної допомоги серед молодого покоління, − підкреслила вона.