INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100, PO Box 217 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Постраждалим

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Потрібна допомога? Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” зможе надати організацію психологічної, юридичної та фінансової допомоги. Для цього потрібно лише заповнити форму, що розташована нижче. Після цього наш координатор неодмінно зв’яжеться з вами та детальніше розкаже, що саме ми можемо зробити для вас.

Ми підтримаємо вас та ваших родичів, якщо виникне потреба в допомозі в лікуванні постраждалого, психологічній реабілітації чи консультації юриста в судових спорах, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Після обробки анкети Фонд може попросити вас надати більш детальну інформацію про стан постраждалого, деякі документи та дозвіл на розміщення особистих даних.