Правила поведінки на вулицях і дорогах: відеоматеріали

Безпечна дорога додому: обов’язки і права пішоходів та пасажирів (Частина І)

 Безпечна дорога додому: особливості дорожнього руху велосипедистів (частина ІІ)

Про дорожні знаки та правила поводження дітей на дорозі, – Патрульна поліція України

Про дорожні знаки та правила поводження дітей на дорозі, – Патрульна поліція України
(із сурдоперекладом)

Про небезпеку користування телефоном за кермом

Про небезпеку перевищення швидкості: залиши ігри в дитинстві

Про важливість користування ременями безпеки: прості речі рятують життя

Короткометражний фільм «Небезпечна гра»:

історія неповнолітнього Сандро, що став винуватцем ДТП. Помилка, яку скоїв, дорого коштувала хлопцю та стала уроком на все життя

Безпечна дорога очима дітей:

кращі дитячі відеороботи Всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна» з теми безпеки дорожнього руху

«Безпека на дорозі»  колективна робота учнів 2-В класу Новороздільського ліцею ім. В.Труша, (Львівська область), здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Безпечна країна», 2022 р.

«Безпека дорожнього руху»  робота вихованців дитячої телестудії «Юніон-TV» КПЗО Палац творчості дітей та юнацтва (м. Палоград, Дніпропетровська область), здобула ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Безпечна країна», 2022 р.

 

«Як цього уникнути?» — автори Віталій Вербівський, Михайло Савенок, Нікіта Погорілий, Школа І-ІІІ ступенів № 70 Шевченківського р-ну м. Києва, здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Безпечна країна», 2022 р.

Студійна відеоробота учнівського колективу 11 класу Старобільської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 «Не стань наступним» здобула спецприз на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Безпечна країна» у 2020р.

Відеоробота «Зупинись» здобула ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» 2018 р.

Автор Бондар Варвара, КЗ «Новодністровський будинок дитячої творчості», м. Новодністровськ, Чернівецька область, 12 років.

Відеоробота «ДТПер?» здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» 2018 р.

Автор – Тетяна Міщинська, 11 клас, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20

Відеоробота «Не ламай свої мрії» – ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху»

автори Маланчук Марія та Маланчук Анастасія, гуртківці студії «Першокласне ТВ» (м. Долина, Івано-Франківська область)

Відеоробота «Не втикай!» здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» 2020 р.

Автори – Артем Яринич (17 років) та Яворський Богдан (19 років), студенти Хмельницького ліцею №15 ім. О. Співачука

Відеоробота «Щоб наші мрії збулися» гуртка «Грайлик» дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Джерельце» №15 Енергодарської міської ради здобула ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» 2020 р.

Відеоробота «Молодь за безпеку дорожнього руху» молодіжного клубу «Імідж» КЗ «Лівобережний будинок дитячої та юнацької творчості» міської ради м. Маріуполь, ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» 2020 р.

Відеоробота «Будьте обережними» Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» 2020 р. про небезпеку використання навушників під час переходу вулицями, дорогами.

Автор – Пастух Діана (16 років), Тернопільський ліцей №21 – СМШ ім. Ігоря Герети

Відеоробота «Селфі за кермом» здобула ІІ місце на на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» 2019 р.– Автор Струць Владислав, 21 рік, м. Київ, ДВНЗ «КТЕК «НТУ»