Ще одна нагорода Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» знайшла свого переможця

Диплом та подарунки за переможне ІІ місце у номінації «Краща фоторобота» на Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» нарешті отримав Роман Томілов, учень Дрогобицької ЗОШ №10, який, на жаль, не зміг приїхати на урочисте нагородження до Києва.

 

Нагороду та подарунки привіз до школи та особисто вручив хлопцю Богдан Матківський – народний депутат України, секретар Комітету з питань економічної політики ВР України. Він привітав переможця та висловив вдячність його батькам і усьому педагогічному колективу школи за ініціативу та небайдужість до висвітлення тематики безпеки дорожнього руху.

 

З перемогою Романа також урочисто привітали міський Голова Тарас Кучма, представник Дрогобицького відділу нацполіції Віталія Проць, керівництво школи, вчителі та однокласники. А в якості подарунку від організаторів конкурсу гості передали школярам світловідбивні значки та наліпки, що допомагають водію бачити пішоходів в темний час доби.

 

«Який головний убір обереш?» – так називалася робота Романа, де він акцентує увагу на важливості використання захисних шоломів під час їзди на мотоциклі, велосипеді чи ковзанах. Проста ідея коштувала старшокласнику перемоги.

 

Подивитися відео з нагородження у Дрогобицькій школі №10 можна за посиланням 

Нагорода, що доставлена на Львівщину, стала останньою в черзі з-поміж тих, хто гарантовано мав їх отримати. Таким чином, усі фіналісти та переможці конкурсу отримали свої заслужені дипломи та подарунки. Більше того, організатори конкурсу відзначили сертифікатами учасників абсолютно УСІХ, хто надіслав свої фото- та відеоматеріали. А таких, за підрахунками, виявилося більше двох тисяч, враховуючи колективні роботи. Приємно відзначити, що конкурс дійсно став тим індикатором, який показав небайдужість молодого покоління до проблем безпеки на дорогах.

 

Нагадаємо, 17 січня у Києві урочисто нагородили фіналістів та переможців Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», який відбувся в минулому році в рамках Тижнів безпеки дорожнього руху, за ініціативи Міжнародного Благодійного Фонду «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод», під егідою Міністерства освіти України та за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Національної поліції України, Укртрансбезпеки та інших зацікавлених відомств та організацій.